js29a.net.pl

Ścieżka nawigacji

Pamiętnik użytkownika AOL
Pamiętnik użytkownika AOL

Lipiec 18
Właśnie probówałem połączyć się z America Online. Słyszałem, że jest to najlepsza usługa sieciowa. Nawet dają darmową dyskietkę! Lepiej ją zatrzymam gdyby już mi nie przysłali następnej. Nie mogę się połączyć. Coś jest nie tak.

Lipiec 19
JakiŚ facet z obsługi technicznej powiedział że mój komputer potrzebuje modemu. Nie rozumiem dlaczego. On chyba usiłował mnie nabrać, ale nie jestem taki głupi!

Lipiec 22
Kupiłem modem. Nie mogłem się zorientować, gdzie go podpiąć. Nie pasował do monitora ani do drukarki. Jestem w kropce.

Lipiec 23
Nareszcie podłączyłem modem. Pomógł mi trochę dziewięciolatek z naprzeciwka, ale modem nadal nie działa. Nie mogę się połączyć.

Lipiec 25
Znowu pomógł mi ten chłopak. Nareszcie połączył mnie z AOL. Jest taki mądry. Powiedziałem mu, że jest cudownym dzieckiem, ale on odparł że każdy głupi to potrafi. Jaki on jest skromny. W każdym razie jest mądrzejszy od palantów, którzy sprzedali mi modem. Nie powiedzieli nic o oprogramowaniu. Założę się, że nie wiedzieli. I właściwie po co dają dwa gniazda telefoniczne z tyłu modemu, skoro masz tylko jedną wtyczkę? I czemu przy jednym pisze phone skoro nie ma jak podłączyć go do telefonu wiszącego na ścianie, chyba musiałbym wyjąć modem. Na dodatek jeszcze takie śmieszne tony wydawane przez modem, ale ci producenci modemów są głupi!

Lipiec 26
Co to jest Internet? Myślałem że jestem na AOL-u, a nie na jakimś internecie. Znowu jestem w kropce.

Lipiec 27
Chłopak pokazał mi jak korzystać z AOL. Powiedzialem mu, że jest chyba geniuszem, na co odparł, że jest porównywalny ze mną. Chyba nie jest taki skromny.

Lipiec 28
Próbowałem IRC. Podobno fajnie się gada. Mowiłem do komputera ale nikt nie odpowiadał. Może muszę kupić mikrofon?

Lipiec 29
Znalazłem usługę zwaną usenet. Jednak nie mogłem z niej skorzystac, bo byłem podłączony do AOL-u, a nie do usenetu.

Lipiec 30
Ci ludzie na usenecie przeważnie używają wielkich liter. Jeszcze nigdy nie udało mi się napisać wielkiej litery. Może mają inny typ klawiatury?

LIPIEC 31
ZADZWONIŁEM DO PRODUCENTA KOMPUTERA ZE SKARGĄ NA BRAK WIELKICH LITER. FACET POWIEDZIAŁ ŻE DO TEGO UŻYWA SIĘ CAPS LOCK-A. POWIEDZIAŁEM, ŻE MAM TANIĄ KLAWIATURĘ I CHCĘ LEPSZĄ. JEDEN Z MOICH SHIFTÓW NIE JEST TAKIEJ SAMEJ WIELKOŚCI JAK DRUGI! ONI MOWIĄ ŻE TO STANDARD. JA MU NA TO ŻE NIE CHCE STANDARDOWEJ TYLKO MARKOWĄ. WIDOCZNIE MÓJ PROBLEM BYŁ TRUDNY DO ROZWIĄZANIA, BO SŁYSZALEM JAK MÓWIŁ DO KOLEGÓW, ABY PRZYSŁUCHIWALI SIĘ NASZEJ ROZMOWIE.

nav
kontakt

Mój email: js29a@o2.pl

Masz coś ciekawego do dania na stronę, np. humor, wesołe obrazki, linki, itp - napisz!

Mój numer Gadu-Gadu: 3174156.

buttony
Stopka
(c) by js29a, All Rights Reserved | tryb szablonu: